Professional J2EE Developer w Dziale Utrzymania i Rozwoju Ap

Ligo Headhunters

10 000 - 14 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

Ligo Headhunters dla klienta - światowego dostawcy technologii obsługi zabezpieczeń transakcji płatniczych poszukuje: Professional J2EE Developer w Dziale Utrzymania i Rozwoju Aplikacji Bankowych

Opis stanowiska: analiza i naprawa błędów aplikacji
współpraca z testerami, analitykami biznesowymi oraz 1szą linią wsparcia
uczestnictwo w projektach maintenance&release w obszarze dalszego rozwoju aplikacji
modyfikacja istniejących systemów o funkcjonalności wynikające ze zmian regulacji finansowych i prawnych
tworzenie nowych usprawnień dla Klienta

Wymagania:

wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub kierunków pokrewnych
min. 4 lata praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku
biegła znajomość technologii: J2EE, Hibernate 3, Struts 1, EJB 2.1, SQL, XML
znajomość języka Java (JDK 1.5), JDBC, WebServices, SOAP, Restful Services, serwerów WebSphere (MQ) lub WebLogic będzie dodatkowym atutem
doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle
umiejętność pracy w środowisku Linuxowym wraz z tworzeniem skryptów
swobodna komunikacja w języku angielskiego

Oferujemy:

udział w pracach międzynarodowego zespołu, dający możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie finansów oraz/lub e-handlu
praca na etacie na umowę o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju zawodowego, w tym dodatkowych szkoleń
interesujące warunki pracy i wynagrodzenia 10,000-14,000 tys. brutto. Wynagrodzenie powyżej również jest brane pod uwagę. Podstawą wynagrodzenia będzie posiadane doświadczenie zawodowe
elastyczny czas pracy
przyjazna atmosfera pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres [email protected]

Numer w rejestrze: 12064

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ligo Headhunters z siedzibą w Drohiczynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064