To ogłoszenie wygasło w dniu 2014-01-16 11:32.
IT Kontrakt

Poszukujemy Dokumentalisty

IT Kontrakt

IT Kontrakt obecnie poszukuje Specjalistów zainteresowanych pracą na stanowisku Dokumentalisty we Wrocławiu. Osoby zainteresowane zachęcam do kontaktu: [email protected]

Dokumentalista

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

-       Stały rozwój kwalifikacji zawodowych

-       Stabilną pracę wśród profesjonalistów

-       Urozmaicony zakres prowadzonych projektów

-       Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

-       Prywatną opiekę medyczną

Wymagania

Obowiązki:

-       Współpraca z członkami zespołu w celu tworzenia nowej dokumentacji technicznej lub modyfikowania już istniejącej

-       Tworzenie oraz modyfikacja Instrukcji obsługi aplikacji

-       Przygotowywanie Białych Ksiąg

-       Opracowywanie dokumentów zgodnie z wewnętrznymi standardami

-       Utrzymanie istniejącej dokumentacji

-       Wspieranie klientów

Wymagania:

-       Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

-       Podstawowa znajomość HTML, CMS, IMAP

-       Umiejętność pracy w grupie

-       Podstawy używania aplikacji do edycji grafiki

-       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

-       Motywacja do nauki

-       Umiejętność pracy w innowacyjnym i kreatywnym środowisku

-       Umiejętności komunikacyjne

-       Mile widziane doświadczenie w tworzeniu kompleksowych instrukcji obsługi

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.