Projektant systemów IT

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Inne

Opis oferty

Architekt Systemów IT dla Intredo.

Projektant tworzy architekturę systemów IT na podstawie przekazanych potrzeb, celów i założeń. Buduje modele funkcjonalności, mechaniki i zasady działania systemów. Modeluje architekturę systemu, tworzy koncepcję integracji oraz migracji danych. Do głównych obowiązków projektanta należy zbieranie i analizowanie wymagań oraz opracowywanie projektu systemu, uwzględniającego wszelkie uwarunkowania technologiczne. Ponadto do zakresu obowiązków projektanta należeć będzie pełnienie roli eksperta dziedzinowego w fazach implementacyjnych.

Intredo to start-up technologiczny, który powstał z zamiłowania do internetu i jego możliwości w oparciu o doświadczenia biznesowe swoich założycieli. Cele strategiczne i kierunki rozwoju naszej firmy wyznaczane są przez globalny rozwój technologiczny w branży reklamy internetowej. Śledząc nieustannie aktualne trendy dążymy do specjalizacji w dziedzinie Programmatic marketingu. Chociaż nie jesteśmy jeszcze sławni zajmujemy już 350 m2 przestrzeni biurowej, mamy własny Disneyland i całe mnóstwo roboty, którą chętnie się podzielimy :)

Co zyskujesz dołączając do nas:

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji :)
  • Pracę w firmie, która prężnie się rozrasta i rozwija – a Ty bierzesz w tym udział.
  • Prywatny Disneyland (chillout room z wygodną kanapą i konsolą do gier), a do tego wiele okazji do integracji.
  • Pracę w młodym zespole i w przyjaznej atmosferze.
  • Wsparcie finansowe w przypadku relokacji do Krakowa.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, wspólne wyjścia do kina).
  • Możliwości poszerzania swoich kompetencji (lekcje j. angielskiego, szkolenia merytoryczne, udział w wydarzeniach branżowych).
  • Służbowy identyfikator wykonany z najwyższej jakości plastiku ;)

Wymagania

Obowiązki:
  • Tworzenie architektury systemów informatycznych na podstawie przekazanych celów i wytycznych
  • Modyfikacja, rozbudowa i optymalizacja architektury istniejących systemów IT
  • Analiza architektury istniejących systemów pod kątem błędów koncepcyjnych, niewydajnych rozwiązań oraz problemów technologicznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (UML, DML, DDL)
  • Optymalizowanie projektowanych systemów pod kątem kosztów, korzyści, ryzyka, bezpieczeństwa oraz efektywności
  • Stałe doskonalenie wiedzy i umiejętności w obszarze specjalizacji
Wymagania:
  • Znajomość metodologii projektowych i notacji UML
  • Znajomość języka PHP, OOP oraz wzorca MVC
  • Praktyczna znajomość inżynierii programowania
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu struktur bazodanowych
  • Znajomość podstawowych zagadnień z obszaru systemu GNU/Linux
  • Doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów IT (XML, SOAP, WSDL, WebService)