Test Engineer (Selenium, PHP)

4 500 - 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Narzędzia
Inne

Test Engineer poszukiwany! Intredo to start-up technologiczny, który powstał z zamiłowania do internetu i jego możliwości w oparciu o doświadczenia biznesowe swoich założycieli. Cele strategiczne i kierunki rozwoju naszej firmy wyznaczane są przez globalny rozwój technologiczny w branży reklamy internetowej. Śledząc nieustannie aktualne trendy dążymy do specjalizacji w dziedzinie Programmatic marketingu. Chociaż nie jesteśmy jeszcze sławni zajmujemy już 350 m2 przestrzeni biurowej, mamy własny Disneyland i całe mnóstwo roboty, którą chętnie się podzielimy :)

Co zyskujesz dołączając do nas:

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji (przedział finansowy: 4500 – 5000 zł "na rękę").
  • Pracę w firmie, która prężnie się rozrasta i rozwija – a Ty bierzesz w tym udział.
  • Prywatny Disneyland (chillout room z wygodną kanapą i konsolą do gier), a do tego wiele okazji do integracji.
  • Pracę w młodym zespole i w przyjaznej atmosferze.
  • Wsparcie finansowe w przypadku relokacji do Krakowa.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, wspólne wyjścia do kina).
  • Możliwości poszerzania swoich kompetencji (lekcje j. angielskiego, szkolenia merytoryczne, udział w wydarzeniach branżowych).
  • Służbowy identyfikator wykonany z najwyższej jakości plastiku ;)

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie:
  • Umiejętności tworzenia i wykonywania testów jednostkowych, automatycznych oraz użytkowych.
  • Doświadczenia w pracy w Selenium (minimum 2 lata).
  • Dobrej znajomość PHP (umożliwiająca pisanie testów jednostkowych i automatycznych).
  • Samodzielności i zaangażowania w projekt.
  • Umiejętności pracy w zespole i pracy zadaniowej.
  • Rzetelności i skrupulatność.
  • Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Twoje obowiązki:
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów (Intredo Dev).
  • Przygotowywanie własnych scenariuszy testowych.
  • Tworzenie skryptów testowych.
  • Wykonywanie testów jednostkowych, automatycznych i użytkowych.
  • Raportowanie błędów i koordynowanie ich poprawiania.
  • Korzystanie z zaleconego systemu raportowania i śledzenia błędów.