Poszukujemy: ADMINISTRATOR HELPDESK

X-KOM Sp. z .o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 501-1000 pracowników Rozmiar firmy

  • 2002 Rok założenia firmy

  • http://www.x-kom.pl/ WWW

Opis oferty

                                                                          X-KOM Sp. z o.o.

Chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności? Lubisz podejmować codziennie nowe wyzwania? Uważasz, że sprawdziłbyś się w grupie energicznych, młodych ludzi, którzy chętnie realizują swoje zainteresowania, ze swych działań czerpią przyjemność, a dodatkowo dostają za to pieniądze? Jeśli tak, to idealnie pasujesz do naszej ekipy!
X-KOM.PL to jedna z najprężniej działających firm w polskiej branży elektronicznej i lider sprzedaży internetowej. Dzięki zaangażowaniu kilkuset młodych pracowników nasza działalność powiększa swój zasięg i obecnie posiadamy już 20 salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Jesteśmy także największym sprzedawcą w serwisie Allegro.pl, a dzięki wsparciu naszych Klientów zajęliśmy pierwsze miejscu w rankingu Zaufane Opinie 2012, przygotowanym przez Ceneo.pl. Ponieważ zakres naszych działań jest z każdym tygodniem coraz większy, wciąż rozszerzamy swój zespół. Niewykluczone, że w tym momencie potrzebujemy właśnie kogoś takiego, jak Ty.

Aktualnie w związku z bardzo szybkim rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

                                                                 Administrator/ka Helpdesk

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: śląskie Opis stanowiska:

Do najważniejszych zadań osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:

  • rozwój i utrzymanie infrastruktury oraz systemów użytkowników końcowych,
  • rozwój i utrzymanie systemu monitoringu CCTV,
  • pomoc użytkownikom jako linia pierwszego wsparcia (helpdesk),
  • monitorowanie środowiska, reagowanie na awarie i zgłoszenia użytkowników.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne),
  • doświadczenie w administrowaniu stacjami roboczymi Windows 7/8,
  • doświadczenie w administrowaniu kontami/użytkownikami serwerami poczty (preferowane: Exchange Online) oraz znajomość klienta poczty MS Outlook,
  • doświadczenie w administrowaniu Active Directory na poziomie OU,
  • znajomość zagadnień związanych z infrastrukturą sieci teleinformatycznych (w tym przełączniki warstwy II i III),
  • umiejętność diagnozowania oraz rozwiązywania problemów użytkowników w sposób zdalny oraz przez telefon,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie oraz chęć poznawania nowych technologii.

Mile widziane:

  • doświadczenie w administrowaniu Office 365 (SharePoint, Exchange) lub/i Microsoft SQL Server,
  • znajomość PowerShell oraz innych języków skryptowych,
  • znajomość urządzeń CISCO,
  • znajomość Hyper-V,
  • znajomość systemów Linux,
  • znajomość IIS, Apache,
  • Certyfikaty Microsoft, CISCO.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy
  • Możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę/kontrakt (w zależności od preferencji kandydata)
  • Pracę nad ciekawymi projektami w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmi
  • Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju w obszarze zgodnym z zainteresowaniami
  • Pracę pod kierunkiem kompetentnego przełożonego,
  • Kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

O X-KOM Sp. z .o.o.

X-KOM to lata doświadczeń, nieustanny rozwój oraz reputacja, jakiej inni mogą nam tylko pozazdrościć. Stale pracujemy nad rozbudową naszej firmy i poszerzaniem działalności, jednak przez cały czas naszym priorytetem pozostaje Twoja satysfakcja z zakupów u nas!

Nasza oferta zawiera setki produktów najbardziej znanych producentów. Wśród nich znajdziesz notebooki, Ultrabooki, tablety, desktopy, akcesoria, urządzenia wielofunkcyjne, aparaty, oprogramowanie, monitory oraz wiele innych fantastycznych sprzętów. Codziennie przygotowujemy kolejne promocje, dzięki którym możesz skorzystać z niepowtarzalnych okazji. Odwiedź nas także na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje o promocjach, eventach i konkursach, a także wiele ciekawych informacji z branży elektronicznej.