Test Engineer

ap uniapol
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2005 Rok założenia firmy

  • http://www.uniapol.pl WWW

Język programowania

Opis oferty

Główne zadania:

  • Budowanie środowiska testowego
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych
  • Przygotowywanie oraz wykonywanie testów automatycznych

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w testach oprogramowania wbudowanego
  • Przynajmniej podstawowa umiejętność programowania w jednym z poniżej wymienionych języków: Python, C, C++, C#, Java
  • Komunikatywna znajomośc języka angielskiego
Mile widziane:

  • Znajomość systemów automatyki przemysłowej, najlepiej systemów rozproszonych i opartych na sterownikach oprogramowania
  • Znajomość sieci komputerowych (Ethernet, IP, TCP, switche, routery, konfiguracja sieci)
  • Doświadczenie we wdrożeniach sprzętów (uruchamianie automatyki przemysłowej, sprzętu)
Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w interesujących projektach dla międzynarodowych korporacji
  • Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub rozliczenie firma-firma w zależności od preferencji Kandydata)
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport)

Metodologia pracy

O ap uniapol

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150