Embedded Systems Engineer C / C + +

ap uniapol
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2005 Rok założenia firmy

  • http://www.uniapol.pl WWW

Język programowania

Opis oferty

Opis pracy:

Obecnie szukamy konsultanta , który przeprowadzi projekt dla naszego Klienta z branży automatyki . Kandydat dołączy do zespołu inżynierów z doświadczeniem w systemach wbudowanych.

Główne zadania:

Osób weźmie udział w wielkim projekcie poświęconej automatyce przemysłowej . Zakres obowiązków obejmuje udział w procesach rozwojowych całego cyklu życia oprogramowania , ( niski poziom programowania C, C + + , praca nad procesorami ( ARM ) , przygotowywanie testów jednostkowych ) - do uruchomienia oprogramowania na sprzęcie.

Wymagania

Wymagania:

· Dobra znajomość języka niskiego poziomu C + + jest obowiązkowe
· Znajomość analizy obiektowej , technik projektowania i programowania
· Znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego : wielowątkowość aplikacji , mechanizm synchronizacji używany w OS
· Doświadczenie z systemami kontroli wersji jest obowiązkowe
· Dobra znajomość języka angielskiego
· Umiejętności dodatkowe:
· Programowanie w asemblerze dla rodziny procesorów ARM
· Doświadczenie z procesorów wielordzeniowych
· Praktyczna znajomość UML
· Doświadczenie z w - obwodzie - emulatory , narzędzia śledzenia usterek , narzędzia przeglądarki dokument.

Oferujemy :

· Współpraca stabilne i długoterminowe
· Wyzwaniem i ciekawą pracę
· Wybór rodzaju pracy

Metodologia pracy

O ap uniapol

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150