Programista .NET

Arche Consulting

3 500 - 5 000 zł netto

Framework
Inne

Obowiązki: współtworzenie architektury i implementację oprogramowania dla kluczowych klientów firmy,
tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji,
dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,
analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.

Wymagania:

• Umiejętność programowania w C# (.Net 2.0, .Net 3,5, .Net 4.0)
• Praktyczna znajomość technologii: DHTML, JavaScript, CSS, XML
• Praktyczna znajomość środowiska Visual Studio 2008 lub wyższej wersji
• Znajomość wzorca architektonicznego MVC
• Wykształcenie wyższe, minimum licencjackie / inżynierskie, preferowane informatyczne
• Znajomość praktycznych zasad programowania i projektowania obiektowego
• Znajomości relacyjnych baz danych – preferowana platforma to MS SQL
• Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
• Dobra znajomość języka angielskiego
Nasz Klient oferuje:

• Stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole
• Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
• Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
• Doskonałą atmosferę pracy
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych