Architekt Platformy e-commerce

Experis IT
Język programowania
Baza danych

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z polskim kapitałem, której marki i produkty są obecne w całej Europie. Poszukujemy osób do projektu rozwijania jednej z największych w Polsce platform e-commerce.

Zakres obowiązków:

• Projektowanie i rozwój architektury platformy sklepów internetowych;
• Koordynowanie projektów;
• Zarządzanie zespołem programistów PHP;
• Dbałość o dużą wydajność rozwiązania;
• Zapewnienie bezpieczeństwa rozwijanej platformy e-commerce;
• Przygotowywanie specyfikacji oraz planowanie nowych rozwiązań.

Wymagania

Oczekiwania: • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku architekta systemów informatycznych;
• Znajomość języka PHP poparta wcześniejszym doświadczeniem na stanowisku programistycznym;
• Umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem, wyznaczania celów i priorytetów;
• Znajomość technologii: PHP, Nginx, Varnish, Memcache/Redis, MySQL;
• Mile widziane: doświadczeni z rozwiązaniami e-commerce i serwisami o wysokiej dostępności;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• W ramach pakietu socjalnego prywatne ubezpieczenie medyczne;
Benefity: atrakcyjny system premiowy; pakiet rekreacyjny, kupony zniżkowe na produkty firmy;
Elastyczny czas pracy;
• Możliwość współtworzenia jednej z największych platform e-commerce w Polsce;
• Dostęp do nowych technologii i możliwość rozwoju osobistego.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.