Tester

Britenet Sp.z o.o.
Baza danych
Inne

Specjalista ds. testów oraz zapeniania jakości oprogramowania potrzebny od zaraz!
MIędzynarodowy projekt realizowany w siedzibie w warszawskim Śródmiesciu we współpracy z zespołem z Polski i z zagranicy.
Praca na czas nieokreslony w rozwojowym i dynamicznym środowisku pracy w zespole specjalistów w swojej dziedzinie.

Stanowisko: Tester
Miejsce: Warszawa, Śródmieście
Start ASAP, 1-miesiąc wypowiedzenia

Wymagania

Zadania na stanowisku:
- Sporządzanie scenariuszy testowych
- Przeprowadzanie testów oprogramowania
- Obsługa błędów zgłoszonych podczas zaplanowanego cyklu testowego
- Współpraca z teamem testowym

Oczekiwania wobec kandudatów:
- minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku testera
- znajomiść tematyki baz danych (preferowane DB2), umiejętność pisania zapytań SQL
- dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:
· Ubezpieczenie medyczne · Dofinansowanie karty multisport

· Ubezpieczenie na życie

· Fundusz emerytalny

· Pracę w międzynarodowym środowisku, często w międzynarodowych teamach

· Ścieżkę szkoleniową

· Dbałość o zapewnienie różnorodności zadań

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Britenet Sp.z o.o.

quality for lease
Britenet to profesjonalny software house oraz partner biznesowy, który zajmuje się leasingiem ekspertów IT. Działamy od 2006 roku i zatrudniamy obecnie ponad 500 specjalistów. Projekty realizujemy w naszych nowoczesnych centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Białymstoku i w Poznaniu, a także w siedzibach naszych Partnerów. Trzykrotnie zostaliśmy wybrani Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – TNS (2015, 2016, 2017).

Tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Skutecznie prowadzimy naszych Klientów przez cały proces projektowy – od analizy, przez testy, development, implementację, aż po wsparcie i utrzymanie systemów. Nasze usługi zapewniają Klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań biznesowych przy zachowaniu doskonałej kontroli kosztów.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych usług i zawsze dbamy o szczegóły. Britenet to niezawodny partner biznesowy i idealne miejsce do pracy w dobrej atmosferze.

Po prostu do nas dołącz!