Programista PHP - Drupal 7

Kolab Europe Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

Opis stanowiska: Posiadasz doświadczenie w budowaniu stron opartych o CMS? PHP i Drupal wyssałaś/eś z mlekiem matki? Jesteś fanką/em iPhone'a lub Samsunga i potrafisz powiedzieć coś więcej niż, że są 'wypasione'? Znasz język angielski i chciałabyś/byś rozwijać się w międzynarodowej firmie? Jeśli tak, nie wahaj się i już teraz zaaplikuj na to stanowisko!

Do Twoich zadań będzie należało tworzenie stron i aplikacji internetowych.

Wymagania

Czego oczekujemy? Minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku 1-2 lata
Doświadczenie w budowaniu stron internetowych opartych na systemie zarządzania treścią
Znajomość i doświadczenie w programowaniu w języku PHP
Umiejętność i doświadczenie w tworzeniu modułów w CMS Drupal 7
Umiejętność tworzenia szablonów (skórek) do CMS Drupal 7
Biegła znajomość języka angielskiego
Elastyczność, samodzielność i wielozadaniowość
Biegłość w czytaniu i tworzeniu dokumentacji technicznej w języku angielskim
Znajomość frameworków typu MVC
Podstawowa znajomość konsoli Linuxa
Umiejętne poruszanie się w relacyjnych bazach danych (np. mySQL, PostgreSQL)
Znajomość standardów RWD
Biegła znajomość HTML5 i CSS3 oraz frameworków typu SASS i LESS
Podstawowa znajomość JavaScript i jQuery
Znajomość standardów internetowych W3C

Co będzie mile widziane?

Znajomość frameworka JavaScript (typu Angular)
Umiejętność cięcia szablonów w Photoshopie
Umiejętność programowania obiektowego (OOP)
Znajomość CMS Drupal 6
Znajomość i doświadczenie w CMS Wordpress
Znajomość technologii .NET
Podstawowa znajomość frameworków do budowania aplikacji iOS, Androida i Windows
Znajomość systemu kontroli wersji SVN / Git

Oferujemy:

Umowę o pracę i stałe godziny pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności specjalistycznych
Pakiet medyczny
Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pracę w międzynarodowym, zgranym i sympatycznym zespole
Dużo dobrego poczucia humoru :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] lub aplikowanie przez portal Pracuj.pl:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

O Kolab Europe Sp. z o.o.

Kolab Europe Sp. z o.o. to agencja interaktywna specjalizująca się w wielopłaszczyznowej obsłudze średnich i dużych firm. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy z biurami w Londynie, Dorset I Cambridgeshire. Nasze polskie biuro dostarcza wysokiej jakości usługi informatyczne.