Java / C# Developer

Ira Net

od 35 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Dla swojego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Java Developer
Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków:
• projektowanie procesów komunikacji pomiędzy systemami informatycznymi
• projektowanie schematów translacji pomiędzy dokumentami w różnych formatach
• projektowanie procesów wymiany potoków informacyjnych pomiędzy integrowanymi systemami/usługami
• prototypowanie własnych projektów innowacyjnych

Wymagania

Wymagane:
• znajomość języków obiektowych C# lub Java
• znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL
• znajomość formatu danych XML, JSON
• znajomość protokołu komunikacyjnego HTTP i FTP
• znajomość architektury REST lub Web Service
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min B1)
• dodatkowymi atutami jest:
• znajomość Edifact, UBL
• znajomość sFTP, AS2
• zaangażowanie w projekty open source Oferujemy:
• kreatywną przestrzeń do realizacji swoich pomysłów opartych na rozwiązaniach firmy
• udział w konferencjach i szkoleniach branżowych.
• elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
• dla studentów oferujemy możliwość pracy na część etatu
• forma umowy: umowa zlecenie lub firma-firma, możliwa jest również umowa o pracę
• praca w centrum deweloperskim w Krakowie, Poznaniu, Wrocław oraz Rzeszów

Prosimy o wysyłanie CV na adres: [email protected]

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)".