Programista Łódź

LIBET S.A.

Opis oferty

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista systemów ERP
Nr ref.: PSE/07/15
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

• administracja systemem ERP
• projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych w oparciu o systemy ERP
• współpraca z innymi działami w firmie przy projektowaniu i optymalizacji narzędzi informatycznych
• definiowanie i wdrażanie zadaniowe zebranych potrzeb biznesowych
• zapewnienie wsparcia użytkownikom
• dokumentowanie zmian dokonywanych w administrowanym środowisku

Wymagania

Oczekujemy: • znajomość zagadnień obsługi i administracji systemów ERP (znajomość systemu IFS mile widziana)
• znajomość obsługi SunOS Solaris 10 w zakresie operatorskim podstawowym
• znajomość tworzenia oprogramowania w środowisku .NET (np:. Java, C#)
• dobra znajomość Oracle (PL/SQL)
• mile widziana znajomość języków skryptowych (PHP, Perl)
• wymagane analityczne umiejętności w pracy
• znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
Oferujemy:

• Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach nowoczesnej organizacji.
• Szeroki zakres zadań i kompetencji,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjny system wynagradzania,
• Narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kierowanie CV wraz z listem motywacyjnym z dopisanym nr referencyjnym na e-mail: [email protected]

www.libet.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Metodologia pracy

O LIBET S.A.

Firma Libet S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych WIG 80. Jesteśmy kreatorem architektury i otoczenia inwestycji mieszkalnych, usługowych i infrastruktury drogowej. Oferujemy kompleksowe doradztwo dla naszych Partnerów Biznesowych. We własnym zakresie tworzymy i produkujemy kostkę brukową, elementy ogrodzeń, tarasów i fasad oraz architektoniczne formy betonowe Firma posiada 15 zakładów produkcyjnych na terenie całej Polski. Nasze wyroby i ich kompozycje prezentujemy w dwóch ogrodach wystawowych w Łodzi i Libiążu. Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Inspiracje czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji. W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy szeroka gamę naszych wyrobów, które wyróżniają się bogactwem kształtów, kolorów i typów powierzchni co pozwala na stosowanie niestandardowych rozwiązań zagospodarowania nawierzchni. Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji nawierzchni i ogrodów. Firma cieszy się uznaniem rynku pracy i konsumentów, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia.