Inżynier Wsparcia Sprzedaży

Talentica
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Oferujemy: • umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
• ubezpieczenie medyczne
• szkolenia w Polsce i zagranicą
• niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Zakres zadań: • wsparcie procesu sprzedaży poprzez prezentacje oferowanych produktów
• pozyskiwanie nowych klientów i monitorowanie rynku pod względem techniczno-sprzedażowym
• wsparcie serwisu "after-sales" - reklamacje, szkolenia, akcje serwisowe
• uczestnictwo w szkoleniach produktowych u producentów
• prowadzenie szkoleń u Klientów
• analiza rynku i produktów

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów) w kierunkach: Informatyka, Mechatronika, Elektronika lub pokrewne
• umiejętność pisania programów w języku C i C++
• mile widziana znajomość programowania sterowników PLC
• prawo jazdy kat. B
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• znajomość zagadnień automatyki (pneumatyki) będzie dodatkowym atutem
• znajomość języka rosyjskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Metodologia pracy