Specjalista ds. MS Dynamics AX

Moltton Poland
  • Umowa o pracę Umowa

Inne

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji  specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Katowic

Nr ref. AX/12/2013

Zakres obowiązków:

  • Czynny udział we wdrożeniu oprogramowania MS Dynamics AX w firmie
  • Help Desk dla użytkowników z obszaru Europy Środkowo-Wschodniej w zakresie technicznym i aplikacji (np. w zakresie użytkowania Dynamics AX, komputerów, drukarek, aplikacji MS Office oraz obsługi sieci)
  • Opracowanie programów, nowych funkcjonalności aplikacji i raportów w środowisku AX (X + + / MorphX / SSRS ) w oparciu o analizy  dostarczone przez analityka biznesowego lub kluczowego użytkownika
  • Tworzenie kopii zapasowych danych
  • Instalacja, konfiguracja i utrzymanie na odpowiednim poziomie funkcjonowania i bezpieczeństwa: PC, serwerów i systemów operacyjnych MS Windows; urządzeń sieciowych (switche, routery, firewalle); drukarek, skanerów i faksów; aplikacji Office (Word, Excel, Power Point , Access, Outlook); kopii zapasowej i oprogramowania antywirusowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki
  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacjii raportów w środowisku MorphX przy użyciu X + +
  • Minimum 3 lata doświadczenia w instalacji i konfiguracji oprogramowania oraz urządzeń sieciowych (switche, routery , firewall)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w rozwiązywaniu problemów sprzętowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Umiejętność tworzenia kopii zapasowych danych i aplikacji antywirusowych
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu raportów SSRS przy użyciu MS Visual Studio
  • Znajomość MS Dynamics AX
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Terminowość, rzetelność
  • Dyspozycyjność do wyjazdów na terenie Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Duże możliwości rozwoju
  • Pracę pełną wyzwań

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: [email protected] z zaznaczeniem nr ref. w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)”