Poszukiwany Programista Java - Bydgoszcz

NBC Sp. z o.o.

40 - 60 zł netto / godzinowo

Język programowania
Baza danych
Inne

Poszukuję doświadczonego Programisty Java w ramach długofalowej współpracy z naszym Klientem – firmą IT z główną siedzibą w Bydgoszczy, która rozwija innowacyjne aplikacje dla energetyki i gazownictwa. Zespół, do którego dołączy Specjalista to grupa pasjonatów, którzy wykorzystują najnowsze technologie IT.
Oferujemy:
- Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- Możliwość uzyskania doświadczenia w międzynarodowych projektach w kraju i za granicą

Wymagania

Zakres obowiązków:
- Utrzymanie i rozwój istniejącego kodu oprogramowania
- Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
- Analiza i wycena wymagań klienta
- Przygotowywanie dokumentacji projektowej Wymagania:
- 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość technologii: Java SE, JDBC, Swing i bibliotek open source (np. Apache Commons)
- Umiejętność projektowania struktur bazy danych, znajomość SQL i tworzenia procedur składowanych (preferowany dialekt Oracle i Informix)
- Znajomość IDE (preferowany Eclipse) i narzędzi wersjonowania (SVN)

Mile widziane:
- Znajomość narzędzi raportujących (preferowany Crystal Reports)
- Znajomość technologii JEE (EJB, JPA)
- Znajomość Ant
- Umiejętność projektowania z wykorzystaniem notacji UML
- Doświadczenie w SOA (WebServices, Service Bus)