Senior C# Developer w centrum programistycznym we Wrocławiu!

Grafton Recruitment
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Dla naszego klienta – renomowanej instytucji finansowej rozwijającej jeden z działów swojego centrum programistycznego, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko Senior C# Developer.

Benefity:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w prestiżowym, międzynarodowym środowisku
- duże możliwości rozwoju w ramach struktur firmy
- karta multisport
- prywatną opiekę medyczną

Wymagania

Zakres obowiązków:
- tworzenie aplikacji dla kluczowych jednostek finansowych na całym świecie
- rozwijanie narzędzi front-end oraz back-end
- wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii

Wymagania:
- wykształcenie wyższe z zakresu IT (lub pokrewne)
- bardzo dobra znajomość C# i .NET
- bardzo dobra znajomość WPF
- bardzo dobra znajomość  języka angielskiego