Programista PL/SQL [Warszawa] [700-800 PLN +VAT]

Centralny Ośrodek Informatyki

14 000 - 16 000 zł netto

Baza danych
Inne

Osoba zatrudniona na ww stanowisku będzie pracowała w dziale Zarządzania Ryzykiem dużej firmy doradczej, w zespole zajmującym się współpracą z instytucjami finansowymi w obszarze technologii informatycznych.

Obowiązki:

• Projektowanie rozwiązań w technologii Oracle DB i PLSQL;
• Poszukiwanie rozwiązań realizujących wymagania biznesowe;
• Implementację wymagań biznesowych z użyciem produktów Oracle;
• Modelowanie struktur danych;
• Optymalizację zapytań SQL oraz funkcji PLSQL;
• Analizę wydajności bazy danych oraz jej optymalizację.

Oczekujemy praktycznego doświadczenie w zakresie:
• Baz danych - relacyjny model danych, język SQL, języki proceduralne programowania baz danych (preferowany PL/SQL);
• Technik programowania - znajomość technik programowania obiektowego oraz obiektowych języków programowania (preferowana Java);
• Dobrej znajomości języka angielskiego
• Dodatkowymi atutami będą praktyczna znajomość bazy danych Oracle, znajomość systemu operacyjnego Linux/Unix oraz umiejętność programowania w Bash, znajomość zagadnień związanych z bankowością.

Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B. Proponowana stawka od 700 - 800 PLN netto + vat za dzień pracy przy kontrakcie B2B.

Metodologia pracy

O Centralny Ośrodek Informatyki

.gov w domenie .com w działaniu
Cyfryzacja jest strategicznym zadaniem państwa. Jej sensowny rozwój jest możliwy tylko wtedy, gdy państwo ma po swojej stronie kompetencje cyfrowe, odpowiedni zespół ekspertów oraz spójną strategię. My jesteśmy częścią tego zaplecza.

Centralny Ośrodek Informatyki to centrum kompetencji, software house i instytucja publiczna w jednym. Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem specjalistów cyfrowych. Mamy ekspertów IT, projektujemy usługi i doświadczenie użytkownika, szkolimy, prowadzimy komunikację społeczną, zarządzamy projektami i zamówieniami publicznymi. Dzięki temu możemy realizować kluczowe w państwie projekty cyfrowe od A do Z.