Senior PHP Developer, Warszawa, branża e-commerce

New-Invest

do 8 000 zł netto

Opis oferty

Witajcie,
Dla warszawskiej firmy, jednego z warszawskiech systemów e-commerce poszukuje PHP Developerów, poziom Senior lub Mid.

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz do 3 miesięcy, wspłpraca stała.

Miejsce pracy: Warszawa, centrum

Preferowana forma współpracy: umowa o prace lub B2B

Benefity: karty sportowe, fundusz socjalny, opieka socjalna

Wynagrodzenie: do 8 000 netto na umowe o pracę, do 11 000 PLN na B2B

Klient: jeden z największych polskich systemów eCommerce

Współpraca zawierana jest bezpośrednio z Klientem, którego reprezentuję.
Jeśli oferta wydaje Ci się  interesująca, zapraszam do kontaktu lub do przesłania cv na poniższe dane.

Pozdrawiam,
Małgorzata Rembalska
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
[email protected]
kom. 667 670 667

Wymagania

Obowiązki:
• rozwijanie i utrzymanie i tworzenie zawansowanych komponentów systemu eCommerce
• integracja z systemami informatycznymi grupy kapitałowej
• projektowanie i testowanie rozwiązań optymalizacyjnych Wymagania:
• Biegłej znajomość PHP 5 (OOP) i wzorców projektowych
• Praktycznej umiejętność pracy z bazami danych MySQL 5 (znajomość języka SQL oraz zagadnień optymalizacji zapytań)
• Praktycznego doświadczenia w pracy z jednym z frameworków (Zend 2 – preferowany, Symfony 2, Yii)
• Znajomości usług sieciowych SOAP, REST i związanych z nimi technologii
• Pracy z systemem kontroli wersji: SVN
• Umiejętności pracy w zespole w oparciu o Scrum
• Zdolności do samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów
• Znajomości j. angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumieć dokumentację

Metodologia pracy

O New-Invest

New-Invest to certyfikowana agencja doradztwa personalnego, która realizuje zlecenia dla firm z branzy IT.