Business Analytics Developer - Business Intelligence

Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Business Analytics Developer - Business Intelligence
Lokalizacja: Warszawa

Zadania:
- tworzenie innowacyjnych i intuicyjnych aplikacji do raportowania oraz wspomaganie raportowania
- rozwijanie aplikacji, przeprowadzanie testów wydajności, tworzenie dokumentacji użytkownika
- dbanie o poprawne wdrażanie i integrację produktów
- uczestniczenie w pracach grup roboczych w celu poznania potrzeb biznesowych i rozwoju – kreatywne proponowanie nowych rozwiązań i możliwości
- bezpośredni kontakt z użytkownikami aplikacji w celu zrozumienia ich potrzeb i problemów

Oferujemy:
- stabilną pracę w dużym międzynarodowym koncernie
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz zrealizowanych projektów
- liczne benefity

Wymagania

Wymagania:

- ukończone studia informatyczne (preferowane: inżynieria oprogramowania)
- doświadczenie z narzędziami PL / SQL Developer, OBIEE 11g (preferowane) oraz Credit 360
- biegła znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w Business Inteligence – poparte konkretnymi przykładami samodzielnych rozwiązań
- doświadczenie we wspieraniu projektów sprawozdawczych
- kreatywność, umiejętność zarówno pracy samodzielnie jak i w grupie

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • pakiet socjalny
  • praca z pasjonatami w swojej branży

O Inter-Permit Group Sp. z o.o.

Firma rekrutacyjna