Frontend Developer

NBCR Sp. z o.o.
Język programowania

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner. Obecnie dla naszego Klienta, pioniera w branży rozwiązań IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Front-end developer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: NBCR/AA/07/2015/A/FD

Nasz Klient oferuje: • Umowę o pracę lub B2B,
• Wysokie wynagrodzenie i premię zależną od wyników pracy,
• Szerokie zaplecze socjalne,
• Szkolenia zagraniczne oraz na terenie kraju,
• Rozwój osobisty w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania

Zakres obowiązków: Analiza, projektowanie, tworzenie, testowanie oraz implementacja oprogramowania w zakresie wizualnym oraz graficzne wzbogacanie w zależności od potrzeb klientów.

Wymagania:

• Minimum 2,5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Język angielski na poziomie komunikatywnym,
• Biegła znajomość:
     o HTML5 oraz CSS3
     o Zagadnień RWD
     o Zagadnień dotyczących optymalizacji stron
• Umiejętność programowania w natywnym JavaScript oraz debugowanie i optymalizacja kodu JavaScript,
• Praktyczna znajomość GIT,
• Mile widziana znajomość NodeJs, backbone.js, zagadnień Weigl, PixiJs, Three.js,
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
• Umiejętność analitycznego myślenia,
• Dobra organizacja pracy.

Jeśli pragniesz rozwijać swoje kompetencje, to zapraszam do zgłoszenia swojej kandydatury, wysyłając swoje CV

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U.
z 2002r.Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak również prowadzonych w przyszłości. Za tą zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o.