Developer Java

Antal International
Język programowania

Opis oferty

Witam serdecznie,

dla naszego klienta - innowacyjnej firmy dostarczającej rozwiązania związane z BI oraz Hurtowniami Danych poszukuję specjalistów na stanowisko: Developer Java (Warszawa).

Osoba zatrudniona na stanowisku Java Developera będzie uczestniczyła w realizacji projektów dla sektora bankowości oraz/lub FMCG. Developer Java dołaczając do Zespołu Specjalistów będzie miał okazję korzystać z najnowyszych technologii m.in. Microsoft, Oracle oraz Teradata.

Klient w ramach współpracy oferuje atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych.

Wymagania

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na stanowisku Java Developera będzie uczestniczyła w realizacji projektów dla sektora bankowości oraz/lub FMCG. Developer Java dołaczając do Zespołu Specjalistów będzie miał okazję korzystać z najnowyszych technologii m.in. Microsoft, Oracle oraz Teradata.

Wymagania:
- około 2-4 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych (bazujących na technologii Java)
- znajomość: Java EE, Hibernate, Spring oraz JavaScript
- znajomośc języka angielskiego umozliwająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: [email protected]
Jeżeli szukasz nowych projektów związanych z IT zapraszam do kontaktu ! Chętnie porozmawiam o Twoich oczekiwaniach związanych z rozwojem zawodowym oraz dostepnych projektach.