Programista Java/Salesforce

Craftware Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Craftware, to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na rozwój oraz poznanie najdynamiczniej rozwijającej się technologii na światowym rynku IT. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Programisty Java/Salesforce

Oferujemy:
- Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
- Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
- Możliwość pracy zdalnej
- Pakiet benefitów

Wymagania

Obowiązki:
- Projektowanie i programowanie rozwiązań Salesforce CRM
- Konsultowanie rozwiązań z analitykami biznesowymi
- Testowanie rozwijanego oprogramowania
- Przygotowywanie dokumentacji projektowej – technicznej
- Rozwiązywanie błędów

Wymagania:
- Min. 1 rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu w Java lub Salesforce
- Zainteresowanie rozwojem w kierunku technologii Salesforce
- Znajomość realcyjnych baz danych oraz języka SQL
- Doświadczenie testowaniu
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic