Tester Oprogramowania

IT.expert Sp. z o.o.
Język programowania

IT.expert to firma specjalizująca się w doradztwie, integracji i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla największych Klientów z sektora przemysłowego, finansowego oraz administracji publicznej. Wiemy, że naszą siłą są ludzie, dlatego poszukujemy utalentowanych, energicznych, pełnych entuzjazmu i zapału do pracy profesjonalistów na stanowisko:

TESTER oprogramowania w zakresie testów automatycznych

Zadaniem na tym stanowisku jest zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi

Miejsce pracy: Warszawa lub Lublin

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, tworzenie i utrzymanie automatycznych skryptów testowych aplikacji webowych
  • Zarządzanie zestawem automatycznych testów
  • Weryfikacja zgodności produktu z wymaganiami
  • Testowanie oprogramowania
  • Opracowywanie dokumentacji testowej oraz przygotowywanie raportów z wynikami testów
  • Współpraca z zespołem projekt managerów, analityków i programistów
  • Wdrażanie oprogramowania u Klienta
  • Wykonywanie testów z Klientem
Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszych technologii i trendów rynku IT
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie profesjonalistów przy projektach informatycznych dla największych polskich i zagranicznych Klientów
  • Szkolenia oraz możliwość zdobywania certyfikatów
  • Doskonałą komunikację na wszystkich szczeblach organizacji
  • Wysokie zarobki
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia - umowa o pracę/umowa o współpracę/praca na projektach

Wymagania

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub techniczne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w automatyzacji testów funkcjonalnych
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji (Selenium)
  • Znajomość języka Java lub C#
  • Udział w przynajmniej jednym projekcie w przeciągu ostatniego roku
  • Certyfikat ISTQB – będzie dodatkowym atutem

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O IT.expert Sp. z o.o.

Profil działalności firmy:
Grupa Kapitałowa IT.expert to nowoczesne firmy informatyczne o szerokiej ofercie produktowej i usługowej z wieloletnim doświadczeniem w realizacji rozbudowanych projektów informatycznych dla administracji publicznej i czołowych firm na polskim rynku. W skład GK wchodzą Spółki:

  • IT.expert Sp. z o.o. – doradztwo i integracja rozwiązań informatycznych,
  • Management Data Systems Sp. z o.o. – budowa aplikacji wspierających procesy biznesowe i wdrażanie systemów informatycznych,
  • IT.event Sp. z o.o. – niestandardowe przedsięwzięcia eventowe i informatyczne.

Oferta obejmuje obszary: Smart City, Mobility, Cooperation, Security, Cloud oraz Outsourcing.

Partnerami Grupy są m. in.: Commvault, EMC, Fortinet, Google, Hitachi, HP, Huawei, IBM, Imperva, Microsoft, NetIQ, Novell, Oracle, PaloAlto, Veeam, VMware.