Angular JS Developer

Comarch S.A.

Opis oferty

Numer referencyjny: AD/MED
Lokalizacja: Kraków Nasza oferta:

  • duży wpływ na architekturę systemu oraz używane narzędzia
  • szeroki zakres technologiczny i merytoryczny projektów: wielowarstwowe aplikacje webowe
  • częste zagadnienia R&D oraz nowe projekty
  • wewnętrzny program rozwoju dostosowany do oczekiwań członków zespołu
  • konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i umiejętności
Korzyści z pracy na tym stanowisku i w Comarch:

  • stanowisko pracy wyposażone w mocny komputer, urządzenia mobilne
  • przyjazna atmosfera i imprezy integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • parking samochodowy i rowerowy
Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl  oraz o załączenie CV i listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Comarch, wymienione na stronie: www.comarch.pl/o-firmie/grupa-kapitalowa, moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i  przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którykolwiek z wyżej wskazanych podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Comarch (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."
Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • min. 2 lata doświadczenia programistycznego
  • znajomość wzorców projektowych i zasad programowania obiektowego
  • bardzo dobra znajomość JS i Angulara
  • dobra znajomość HTML i CSS, bardzo mile widziane RWD
  • znajomość metodologii Agile
Zakres obowiązków:

  • rozwój produktów dedykowanych na rynki polskie oraz zagraniczne (bez outsourcingu)
  • codzienne wykorzystanie: HTML5, CSS3, SASS, Bootstrap, jQuery, AngularJS, Grunt, Gulp, Babel, JSPM, Jasmine, Karma

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Siłownia
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking

Praca w Comarch S.A.

O Comarch S.A.

Comarch specjalizuje się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej, Internecie Rzeczy oraz business intelligence. Od ponad 25 lat tworzy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek na 6 kontynentach w ponad 100 krajach. Jako globalny producent oprogramowania z polskimi korzeniami posiada nie tylko własne działy badawczo-rozwojowe złożone z wysokiej klasy inżynierów IT, ale także centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach, w tym SaaS, Cloud i Managed Services.

Realizujemy projekty w obszarach:
  • telekomunikacja
  • IoT
  • administracja publiczna
  • usługi
  • małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
  • e-Zdrowie
  • finanse, bankowość i ubezpieczenia