Programista PHP

employsystem.com
Język programowania
Baza danych

Programista w ramach pełnoetatowej pracy będzie pisał oprogramowanie w modelu SaaS dla employsystem.com.

Wymagania

Wymagania:
• Umiejętności programowania obiektowego w PHP5.
• Znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC.
• Mile widziana znajomość CSS, XHTML, HTML5, jQuery.
• Znajomość SQL.
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji.
• Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów.
• Systematyczność, sumienność, terminowość.

Opis stanowiska:
• Wykonywanie powierzonych prac programistycznych w ramach rozwoju i tworzenia produktów typu SaaS.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Ciekawe projekty
  • Pakiet socjalny: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatne ubezpieczenie medyczne

O employsystem.com

Effective recruitment? Employ our system.
Employsystem.com to firma tworzona przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży IT i HR. Rozwija innowacyjne produkty informatyczne wykorzystując najnowsze technologie. Employsystem.com oferuje oprogramowanie z dziedziny HR w modelu usługowym (SaaS), działające w chmurze internetowej.