Junior Java Developer

Spring Software Sp. z o.o.

5 000 - 8 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Spring Software Sp. z o.o. jest innowacyjnym zespołem doświadczonych konsultantów z rynku IT.
Aktualnie poszukujemy JUNIOR JAVA DEVELOPERA

Naszym klientem jest grupa spółek działających zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań, ich optymalizacja oraz wsparcie dla procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE.
Unikalną cechą naszego klienta jest szczególna dbałość o bardzo dobrą atmosferę pracy i stabilność zatrudnienia.

Obowiązki: - Projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii JEE
- Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
- Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania

Wymagania

Oczekiwania: - Doświadczenie w programowaniu Java/JEE (min. 1 rok)
- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (studenci ostatnich lat
również będą brani pod uwagę)
- Znajomość jednego spośród następujących narzędzi: Maven, Ant, GIT
- Praktyczna znajomość języka SQL
- Znajomość środowiska Linux
- Znajomość typowych wzorców projektowych
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją
techniczną.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i unikalną atmosferę pracy
- wynagrodzenie uzależnione od poziomu kompetencji (przedział 5.000 - 8.000 pln brutto)
- po okresie próbnym możliwość elastycznych godzin pracy
- pracę w dużych międzynarodowych projektach