Programista Java

NBCR Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Nasz Klient oferuje: • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
• Rozwój osobisty, gwarantowany szkoleniami i certyfikatami,
• Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
• Elastyczne godziny pracy,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania

Zakres obowiązków: Uczestniczenie w każdym z etapów realizowania projektu – analiza, implementacja, wdrożenie, rozwój aplikacji oraz wprowadzanie koniecznych zmian i poprawek.

Wymagania:

• Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki ścisłe),
• Doświadczenie programowania w języku JAVA (JEE/J2EE) (mile widziani także Juniorzy),
• Praktyczna znajomość:
      o Technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript),
      o Technologii Spring, Hibernate (Spring, JPA/Hibernate, Apache Struts 2),
      o Baz danych SQL oraz relacyjnych baz danych,
• Zdolność analitycznego myślenia,
• Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Jeśli pragniesz rozwijać swoje kompetencje, to zapraszam do zgłoszenia swojej kandydatury, wysyłając swoje CV

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U.z 2002r.Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak również prowadzonych w przyszłości. Za tą zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o.