Techniczny Lider poszukiwany! - Portal webowy

Leanit
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Opis oferty

Oferta ciekawej Pracy
Portal webowy – techniczny lider Jeżeli chcesz stać się częścią Zespołu realizującego wyjątkowy projekt z aspiracjami do zaistnienia na arenie międzynarodowej to skontaktuj się z nami.
Zapraszamy do naszego Zespołu ambitne, kreatywne, otwarte na wyzwania osoby, które aktywnie zaangażują się w realizacje ciekawego i rozwojowego projektu.

Jeżeli masz umiejętność efektywnego wdrażania pomysłów w życie to prześlij do nas informacje o sobie (CV, portfolio projektów), a na pewno się z Toba skontaktujemy. Kontakt: [email protected]

Dodatkowe info:
Praca (od zaraz) w pełnym wymiarze na zasadach umowy o dzieło lub współpracy– z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę w przypadku realizacji założonych planów rozwojowych firmy.

Wymagania

Jakie będą Twoje zadania?
Tworzenie, utrzymanie i rozwój portalu webowego :
planowanie architektury systemowej (Front-end i back-end), analiza biznesowa i systemowa, programowanie, testy, wdrożenie, utrzymanie) Jakie są nasze wymagania?
• zaawansowana umiejętność programowania w HTML / angularjs / sencha
• zaawansowana umiejętność programowania w PHP / Ruby on Rails lub innej technologii back-edowej nadającej się do dużych portali www,
• zaawansowana znajomość Javascript,
• znajomość relacyjnych baz danych,
• znajomość technologii big data (np. hadoop)
• znajomość standardów sieciowych,
• kreatywność, zdolność analitycznego myślenia,
• komunikatywność,
• samodzielność,
• znajomość ElasticSearch, będzie dodatkowym atutem,
• mile widziane - mega fan sportu :)