Web Developer (WordPress)

Instapage Poland Sp. z o.o.

35 - 55 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework
Inne

Instapage to firma z amerykańskim kapitałem - jesteśmy w światowej czołówce firm z branży landing pages. Aktualnie zwiększamy nasz zespół w Białymstoku i poszukujemy ogarniętego Web Developera z doświadczeniem w WordPressie. Jeśli :

W pracy cenisz sobie nudę i brak wyzwań;
Nie chcesz się rozwijać i zdobywać wiedzy na temat nowych technologii;
Dodatkowo nudzi Cię praca developera a WordPress spędza Ci sen z powiek;
To nie jest praca dla Ciebie!

Jeśli powyższy opis nie pasuje do Ciebie, to zdecydowanie powinieneś dołączyć do naszego zespołu!

W naszym zespole będziesz mógł/mogła wykorzystać zdolność do nieszablonowego myślenia. Fajnie, gdybyś miał(a) zdolność do identyfikacji i szybkiego opanowania nowych technologii.

Oferujemy:

Atmosferę pracy wprost ze słonecznego San Francisco;
Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;
Swobodną i przejrzystą komunikację - u nas każdy ma wpływ na rozwój firmy;
Pracę w młodym, wyluzowanym towarzystwie – zero korporacyjności;
Widoki na centrum miasta z apartamentu, w którym pracujemy;
Własny ogródek na dachu;
Firmowe eventy raz w miesiącu;
Co tydzień lunch w innej restauracji w Białymstoku (w godzinach pracy);
Chillout przy piwie i xboxie po pracy;
Widełki na początek od 35 do 55 PLN netto/h na umowie B2B;
Kartę Multisport, ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną;

Wymagania

Obowiązki:

• Wspieranie zespołu Frontend Developerów i rozwiązywanie problemów;
• Aktualizację, utrzymanie oraz rozwój obecnej strony opartej na WordPressie;
• Serwisowanie, usprawnianie oraz tworzenie nowych funkcjonalności dotyczących pluginu umożliwiającego publikację landing pages w Wordpress;

Wymagania:

• Min. 2 lata doświadczenia w pracy z WordPressem - tworzenie szablonów, pluginów itd.
• Bardzo dobra znajomości HTML5, CSS3;
• Bardzo dobra znajomość PHP5,
• Min.dobra znajomość JavaScript i jQuery;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Firmowe eventy raz w miesiącu
  • Stock options
  • Bilard, piłkarzyki, worek treningowy

O Instapage Poland Sp. z o.o.

We’re excited to build that world with you
Instapage makes building and A/B testing landing pages simple. Our mission: continually lower the cost of customer acquisition.
Over 250,000 landing pages have been made so far on Instapage.
We are a team of entrepreneurs, coders, marketing experts and change makers. We want to create a world where all businesses can automate their marketing efforts and efficiently acquire customers online.