Inżynier Oprogramowania JAVA

5 - 12 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

JAVA Programmer
Miejsce pracy: Wrocław Zakres obowiązków

• Projketowanie, testowanie i tworzenie oprogoramowania

• Doglądanie aplikacji i systemów informatycznych

• Tworzenie specyfikacji technicznej i biznesowej
Wymagania

• Co najmniej 1 rok doświadczenia komercyjnego w tworzeniu systemów w oparciu o technologie Java / JEE

• Umiejętność programowania w technologii JAVA

• Obycie w technologiach webowych (np. JSP, JSF, Spring, Struts, XML, Web Services, Servlets, HTML, JavaScript)

• Dobra znajomość SQL

Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Udział w prestiżowych projektach międzynarodowych

• Atrakcyjne warunki finansowe

• Prywatną opiekę medyczną

• Pakiet ubezpieczeniowy

• Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne

• Wyjazdy integracyjne

• Szkolenia zawodowe i językowe

• Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy

• Przyjazną atmosferę w pracy

• Wsparcie w relokacji*

• Umowę o pracę na czas nieokreślony od samego początku