Młodszy Programista JavaScript

Instytut Monitorowania Mediów
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2000 Rok założenia firmy

  • http://www.imm.com.pl WWW

Opis oferty

Opis stanowiska:
• tworzenie, utrzymanie i rozwój aplikacji internetowych,
• programowanie interfejsów użytkownika,
• bieżąca współpraca z innymi zespołami w zakresie ustalania funkcjonalności i wdrażania rozwijanych aplikacji,
• monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych
z rozwijanymi aplikacjami, optymalizacja stosowanych rozwiązań,
• przygotowywanie dokumentacji technicznej z dbałością o zachowanie najlepszych praktyk projektowych.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe z zakresu: informatyka, matematyka, fizyka, elektronika lub w trakcie studiów,
• dobra znajomość JavaScript, HTML i CSS
• znajomość jQuery
• dbałość o stosowanie rozwiązań programistycznych zapewniających wysoką jakość aplikacji,
• znajomość systemu Drupal,
• pomysłowość i samodzielność. Mile widziane:
• znajomość SQL
• znajomość AngularJS, NodeJS

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Telefon służbowy

O Instytut Monitorowania Mediów

O mediach wiemy wszystko!
Instytut Monitorowania Mediów to największa firma w branży monitoringu mediów w Polsce.
IMM wyróżniają innowacyjne narzędzia oraz najwyższa jakość usług.