Android Developer

Cyclad Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.cyclad.eu WWW

Opis oferty

Programista Android

Warszawa

Dla naszego Klienta, który jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programisty Android.

Opis stanowiska:

Rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnej w platformie Android (faza analizy wymagań, projektowania, implementacji , testów i wdrożenia).Współtworzenie rozwiązań dla kilku milionów użytkowników, zgodnie z wymaganiami klienta

Wymagania:

Znajomość programowania aplikacji mobilnych (Android) popartą zrealizowanymi projektamiZnajomość systemu kontroli wersji SVN (lub pokrewne)Znajomość metody testowania aplikacji mobilnychChęć nauki, podnoszenia swoich kompetencji oraz dzielenia się wiedząDobra znajomość języka angielskiegoAbsolwent/student ostatnich lat studiów na kierunkach informatycznych (lub pokrewnych)

Oferujemy:

Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacji wykorzystywanej przez kilka milionów użytkowników Współtworzenie rozwiązań odpowiadających na realne potrzeby biznesowe Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji Praca na pełny etat na umowę o pracę, w biurze firmy w Warszawie, niedaleko metra Pole Mokotowskie Dofinansowanie do karty Multisport, zainteresowań, darmowy pakiet medyczny

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected], z numerem referencyjnym CC15/ANDROID/4PROGRAMMERS/WAWA/718

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom."

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna

O Cyclad Sp. z o.o.

Ludzie. Technologia. Cyclad
Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!