Tester oprogramowania

Cherry Lab
  • Umowa o pracę Umowa

Firma Cherry Lab poszukuje kandydatów na stanowisko: Tester oprogramowania
(ze znajomością administracji systemem Linux)
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska pracy:

- opracowanie dokumentacji testowej,
- przygotowanie danych testowych,
- realizacja testów,
- analiza, archiwizacja wyników,
- dokumentowanie testów,
- zgłaszanie oraz monitorowanie błędów,
- współpraca z programistami w zakresie rozwiązywania znalezionych problemów,
- zapewnienie ciągłości działania systemów produkcyjnych,
- sprawowanie opieki nad infrastrukturą.

Wymagania:

- znajomość zagadnień związanych z metodami testowania oprogramowania,
- podstawowa znajomość obiektowych języków programowania (np. Java) lub języków skryptowych,
- podstawowa znajomość SQL,
- doświadczenie z administracją serwerami opartymi o system operacyjny Linux (pref. Debian),
- dobra znajomość zagadnień sieciowych,
- determinacja w rozwoju i osiąganiu celów.

Mile widziane:

- doświadczenie w pisaniu testów automatycznych w Selenium, Fitnesse, JMeter,
- doświadczenie w pracy z systemami typu bugtracker,
- wiedza na temat zabezpieczania systemów informatycznych,
- znajomość metodyki SCRUM,
- dobra znajomość technicznego języka angielskiego,
- umiejętność pracy w grupie i pozytywne nastawienie,
- odpowiedzialność i komunikatywność,
- precyzyjność i dokładność.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do umiejętności,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- indywidualnie tworzoną ścieżkę kariery, uwzględniającą przejawiane talenty,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pracę, do której będziesz powracał z przyjemnością.

Aplikuj na [email protected] i dołącz do nas już dziś.