PROGRAMISTA PHP/ZEND

Kinetise Sp. z o.o.
Język programowania

Opis oferty

PROGRAMISTA PHP/ZEND Kinetise Sp. z o.o.
Kinetise to usługa, dzięki której każdy może w szybki sposób zaprojektować, zbudować i opublikować aplikację mobilną, nawet nie umiejąc programować. W związku z dynamicznym rozwojem projektu i planami zawojowania światowego, szacowanego na 100 miliardów dolarów rynku tworzenia aplikacji mobilnych, poszukujemy zdolnych osób, chcących stać się ważnym ogniwem naszego ambitnego zespołu. Jeżeli programowanie to twoja pasja i chcesz rozwijać swoje umiejętności pracując przy niepowtarzalnym projekcie – aplikuj już dziś!

Obowiązki:
• tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem technologii PHP,
• tworzenie i projektowanie baz danych w oparciu o MySQL,
• prowadzenie wdrożeń aplikacji na systemy docelowe (Linux, Azure).

Wymagania:
• doświadczenie w programowaniu PHP, HTML i SQL,
• dobra znajomość Zend framework,
• dobra znajomość XHTML, CSS, JS/AJAX,
• znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane:
• znajomość Symfony framework,
• bardzo dobra znajomość OOP,
• znajomość zagadnień Dostępności i Użyteczności stron WWW,
• umiejętność optymalizacji stron WWW dla wyszukiwarek (SEO),
• znajomość SVN,
• wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub zbliżonym (również w trakcie studiów).

Co oferujemy:
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• elastyczne godziny pracy,
• przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
• udział w międzynarodowych projektach,
• perspektywy rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość poznania ciekawych zastosowań i technologii.

Zachęcamy do nadsyłania CV na jobs{at}kinetise.com. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.