Projektant / Programista baz danych Oracle – moduł FK

Globetek
Język programowania
Baza danych

Globetek aktualnie prowadzi rekrutację dla firmy specjalizującej się w tworzeniu nowych technologii z zakresu nowych rozwiązań informatycznych dla przemysłu w Polsce, na stanowisko: Projektant / Programista baz danych Oracle – moduł FK
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

• Projektowanie nowych rozwiązań oraz modyfikacja obecnych w zakresie modułów FK
• Współpraca z zespołem w zakresie finansów i księgowości, środków trwałych, budżetowania
• Ścisła współpraca z zespołami projektującymi pozostałem moduły systemu ERP
• Współpraca z Klientem w ramach realizowanych projektów

Wymagania:

• Doświadczenie w projektowaniu / programowaniu modułów finansowo-księgowych systemów klasy ERP
• Wiedza z zakresu finansów i księgowości ze szczególnym uwzględnieniem budżetowania
• Znajomość języka SQL i baz danych Oracle
• Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów dla sektora publicznego
• Mile widziana znajomość środowiska Delphi

Pracodawca oferuje:

• Pracę w dużej i stabilnej firmie oraz duże możliwości rozwoju zawodowego
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

W przypadku zainteresowania proszę o przesłanie swojego aktualnego CV na adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.