Web Developer (e-commerce)

Wydawnictwo ZNAK
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Kim jesteśmy:
Jesteśmy największą literacką Grupą Wydawniczą w Polsce. Rozwijamy własne księgarnie internetowe, tworzymy społeczności, przeprowadzamy nietypowe akcje marketingowe. W naszej grupie są takie portale jak: znak.com.pl, woblink.pl, lubimyczytac.pl, stacja7.pl i wiele mniejszych. Oferujemy:
• udział w projektach, które są widoczne na rynku
• swobodę wyboru formy zatrudnienia (od faktur po etat)
• nieformalną i przyjazną atmosferę
• obiady, kawę i napoje - całość w cieniu Dębu Miłosza
• dużo książek do czytania

Wymagania

Zakres obowiązków :
• rozwój, utrzymanie i ciągłe doskonalenie platformy e-commerce
• integracja platformy z innymi systemami
• bliska współpraca z działem sprzedaży
• tworzenie stron i aplikacji webowych Wymagania:
• programowanie w PHP
• znajomość baz danych MySQL, HTML, CSS, Java Script
• doświadczenie w utrzymaniu i rozwoju platformy e-commerce
• poczucie estetyki
• znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem