Senior PHP Developer (Laravel 4,5, Silex, Symfony)

Ligo Headhunters

5 000 - 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework

Opis oferty

Szukamy PHP Developerów

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Opis stanowiska: Wsparcie i rozwój istniejącego systemu backend, rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych. Wdrażanie nowych funkcjonalności i wybór najlepszych narzędzi do wykonania zadania.

Technologie jakie używamy obecnie:

-Backend / PHP, z frameworków na których głównie pracujemy to Laravel (4 oraz 5) i na tych
nam najbardziej zależy ale mamy też fragment projektu napisany w Silex z wykorzystaniem Propela.
-Frontend / Bootstrap3, Backbone, Bower, Gulp, less
-Środowisko - soft / docker + vagrant, git - Bitbucket, Sentry, IDE phpstorm 8, siedzimy na slacku i jesteśmy otwarci na nowe technologie.
-Środowisko - hardware / Macbook pro 13" + LCD 24

Oferujemy:

-Pracę w pełnym wymiarze godzin w biurze na warszawskim Dolnym Mokotowie
-Dostęp do płatnych platform e-learningowych / kursów online/ wyjazdy na konferencje tematyczne,
-Płatne urlopy, chorobowe, opieka medyczna Allianz,
-Przyjazną i kreatywną atmosferę pracy przy ciekawym i wymagającym projekcie, dającym możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
-Macbook Pro + LCD 24" lub desktop PC i 2x LCD 24" jeśli nie lubisz OSX,
-prywatną opiekę medyczną.
-W zależności od Twojego doświadczenia i formy zatrudnienia od 5 000 do 10 000 netto, najchętniej na FV, ale inne formy zatrudnienia również są możliwe (widełki nie są zamknięte)

Wymagania

Wymagania: -Znajomość PHP w tym jednego z frameworków: Laravel 4,5 / Silex / Symfony
-Znajomość baz danych MySQL/Postgres.

Dodatkowymi atutami będą:

-Umiejętności w: Javascript / jQuery / Backbone / HTML5
-Znajomość BIG DATA, bazy danych NoSQL tj. ElasticSearch

Projekt nad którym będzie pracować programista:

Projektem jest webowa platforma analityczno / komunikacyjna dostępna w modelu SaaS.
Narzędzie które rozwijamy będzie pozwalało na tworzenie różnych profili / metryk użytkowników na podstawie danych do niego dostarczonych.

MASZ PYTANIA?

Pisz na: [email protected]

Dane firmy:
Ul. Kraszewskiego 6, 17-312, Drohiczyn
NIP: 5441537329 REGON: 361318248
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 12064

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064