Programista PHP / SugarCRM Developer

LOBO HR

4 000 - 5 000 zł netto

Agencja LOBO HR, poszukuje dla naszego Klienta- firmy zajmującej się świadczeniem usług w zakresie kompleksowych wdrożeń systemów biznesowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Programista PHP/ SugarCRM Developer

Wymagania

Zakres obowiązków:
• Kompleksowa realizacja projektów wdrożeniowych dla klientów biznesowych oparte o platformę SugarCRM
• Tworzenie narzędzi biznesowych na bazie rozwiązań Open Source
• Uczestnictwo w projektach realizowanych zgodnie z duchem metodyk SCRUM

Wymagania:
• minimum 2-letnie doświadczenie w implementacji systemów informatycznych
• bardzo dobra znajomość języka PHP, JavaScript, HTML i SQL
• umiejętność programowania obiektowego
• bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
• umiejętność rozwoju oprogramowania w oparciu o istniejące założenia architektoniczne
• praktyczna znajomość modelu MVC i frameworków języka PHP
• praktyczna znajomość biblioteki JQuery
• znajomość procesu wytwarzania oprogramowania oraz metodyk testowania
• umiejętność współpracy w zespole oraz wykorzystywania narzędzi pracy grupowej

Klient oferuje:
• motywujące wynagrodzenie
• możliwość błyskawicznego budowania klarownej ścieżki kariery
• swobodny dostęp do know-how, profesjonalnych szkoleń oraz możliwości dzielenia się wiedzą
• rozwój jednego z najpopularniejszych systemów klasy CRM
• realizację wdrożeń kompleksowych rozwiązań biznesowych
• możliwość rozwijania własnych autorskich pomysłów
• narzędzia biurowe wspierające kreatywność
• kartę MultiSport

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: [email protected]