Java Developer

Kelly Services
Język programowania
Baza danych
Inne

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593. Dla jednego z naszych klientów, aktualnie poszukujemy:

Lokalizacja: Warszawa

Oferujemy:

• Zróżnicowane i wyzywające zadania.
• Możliwość rozwoju umiejętności zarówno z branży IT jak i biznesowych.
• Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
• Możliwość zagranicznych wyjazdów służbowych.

Kontakt z konsultantem odpowiedzialnym za rekrutację: [email protected]

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie minimum inżynieryjne.
• Doświadczenie w środowisku rozwojowym Java.
• Doświadczenie lub znajomość rozwojowych frameworków i wzorców projektowych Java.
• Znajomość baz danych Oracle, SQL.
• Znajomość frameworku Eclipse RCP będzie dużym plusem.
• Zdolność pracy indywidualnej, pro-aktywna postawa i samoorganizacja.

Zakres obowiązków:

• Rozwój i parametryzacja aplikacji biznesowych dla sektora bankowego.
• Współpraca w międzynarodowym zespole programistów i architektów.
• Rozwój i utrzymanie istniejącego portfela aplikacji.
• Wsparcie klienta i automatyzacja nowych i istniejących już testów.