Project Manager

Britenet Sp. z o.o.

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu do nas dołącz...
Britenet to prawie dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ok. 300 specjalistów dbających o jakość i szczegóły;
nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce.
Zobacz co się u nas dzieje na:
https://pl-pl.facebook.com/BriteNet Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROJECT MANAGER
Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)

Naszym pracownikom oferujemy:
• BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną
• BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:) i przede wszystkim świetną atmosferę pracy
• AKTYWNOŚĆ: Kartę Multisport oraz grupy sportowe (tak, tak, nie tylko komputery nam w głowie...)
• ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy
• ROZRYWKA: liczne wyjazdy integracyjne, regularne piwne WyPADy
• ROZWÓJ: sponsoring certyfikatów, nauka j. angielskiego

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami w branży IT
• Bardzo dobra znajomość MS Project i MS Excel
• Posiadanie certyfikatu PMP
• Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie zarządzania projektami
• Szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Asertywność i umiejętność pracy pod presją czasu
• Doświadczenie w kierowaniu projektami międzynarodowymi
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
• Mile widziana znajomość pracy w metodologii Scrum / Agile

Kluczowe zadania:
• Planowanie, zarządzanie i kontrolowanie prac projektowych w branży IT
• Koordynowanie i nadzorowanie prac zespołu
• Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientem
• Nadzór nad harmonogramem prac zgodnie z dokumentacją