Programista PHP (3-miesięczny płatny staż)

Accesto Sp. z o. o.
  • Umowa o dzieło Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://accesto.pl/ WWW

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Programujesz w PHP? Zapraszamy do nas! Lubisz tworzyć praktycznie rozwiązania informatyczne?
Chcesz zobaczyć jak Twój kod zamienia się w gotowe narzędzia?

W Accesto tworzymy rozwiązania IT, które czynią rzeczy prostyszymi. Nie lubimy złożonych i nieoptymalnych procesów, procedur i niepotrzebnych rozwiązań. Pracując z klientem, poznajemy jego potrzeby i projektujemy praktyczne narzędzia, które rozwiązują konkretne problemy. Pomagamy zarówno dużym firmom w optymalizacji ich pracy, jak i nowo powstającym start-up'om w realizacji ich planów. Wierzymy w nowe technologie, bo jeśli można coś zrobić lepiej, zróbmy to!

Chcesz aby Twój kod był wartościowy? Przyłącz sie do Accesto!

Poszukujemy stażysty w roli młodszego developera PHP do rozwijajacego się kilkuosobowego zespołu firmy we Wrocławiu. Praca głównie w technologiach back-endowych, w dużej mierze z wykorzystaniem frameworku Symfony2. Zachęcamy osoby poszukujące możliwości rozwoju, studentów lub osób zaraz po studiach. Oferujemy doświadczenie w dziedzinie nowoczesnych technologii i metod inżynierii oprogramowania. W przeciwieństwie do wielu korporacji nie stosujemy archaicznych rozwiązań i stawiamy na ciągły rozwój. Osoby, które wykażą się zaangażowaniem z przyjemnością przyjmiemy do zespołu na stałe.

Oferujemy:

  • 3-miesięczny płatny staż w małej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w wymiarze 3-4 dni w tygodniu, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Współpraca przy tworzeniu serwisów internetowych i aplikacji WWW
  • Rozwój własnych umiejętności w zakresie programowania rozwiązań webowych
  • Wsparcie doświadczonych programistów
  • Perspektywa zatrudnienia po odbyciu stażu
  • Miłą atmosferę współpracy w młodym zespole

Wymagania

Obowiązki:
  • Współpraca w zespole programistów w metodyce SCRUM
  • Programowanie w PHP i Symfony 2
  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji internetowych
  • Samodzielne tworzenie wybranych elementów dużych serwisów WWW
Wymagania

  • Dobra znajomość PHP 5 oraz MySQL
  • Znajomość HTML, CSS, Javascript
  • Dobra znajomość j. Angielskiego
  • Poszukujemy osoby kreatywnej, samodzielnej i odpowiedzialnej
Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Symfony2, Twig
  • Znajomość jQuery, Angular.js
  • Znajomość GIT, Composer
  • Znajomość SCRUM
  • Znajomość wzorców projektowych

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy

O Accesto Sp. z o. o.

Nowoczesne rozwiązania informatyczne!
Firma Accesto zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla małych i średnich firm. Swoją działalność rozpoczynała w 2007 roku i przez lata funkcjonowania wykonała dziesiątki projektów zyskując sobie szerokie grono zadowolonych klientów. Tworzymy profesjonalne aplikacje internetowe, systemy i panele zarządzania oraz dynamiczne strony www. Zajmujemy się również dostarczaniem aplikacji dedykowanych i biznesowych. Stawiając na nowoczesne technologie, dostarczamy naszym klientom innowacyjnych narzędzi, pozwalających ułatwić ich pracę, zwiększyć konkurencyjność i zysk.