Młodszy Administrator IT

CodeCloud
  • Umowa o pracę Umowa

Narzędzia
Inne

Firma informatyczna z Warszawy dostarczająca od ponad 8 lat wysokiej klasy rozwiązania webowe dla klientów z USA oraz Europy Zachodniej poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Młodszy Administrator IT

Wymagania

Główne Zadania:
  • Administracja zdalnymi serwerami WWW (głównie AWS)
  • Administracja łączami do internetu
  • Instalacja dystrybucji Linux na nowych serwerach, konfiguracja serwerów www,
  • Administracja GIT
  • Monitorowanie działających serwerów pod kątem optymalizacji wydajności
  • Obsługa biur w zakresie sprzętu i sieci
Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość jednej z dystrybucji Linux
  • Wiedza na temat konfiguracji serwerów DNS / zakładanie vhost etc.
  • Znajomość usług AWS lub innych rozwiązań cloud computing.
  • Podstawowa znajomość PHP lub doświadczenie przy współpracy z programistami PHP nad optymalizacją konfiguracji serwerów www.
  • Mile widziana wiedza z zakresu instalacji, konfiguracji i optymalizacji Apache / nginX / PHP / MySQL lub PostgreSQL / SVN
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dostępność w godzinach 9 - 17

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowe przekąski
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Multisport
  • Dowolna forma współpracy
  • Smaczna kawa