Młodszy specjalista ds. wsparcia oprogramowania

ITFS sp. z o.o.

1 500 - 2 000 zł netto / tygodniowo

  • Kontrakt Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://www.itfs.pl WWW

Opis oferty

ITFS Sp. z o.o.
Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży informatycznej działającą na rynku od trzech lat, specjalizujemy się w outsourcingu, rekrutacji i projektach IT.
Nasze biuro znajduje się w Gdyni, a zasięg działalności obejmuje całą Polskę, Holandię, Danię oraz Wielką Brytanię. Po więcej szczegółów zapraszamy na www.itfs.pl

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego klienta będącego firmą o globalnym zasięgu, świadczącą usługi z zakresu consultingu IT. Poszukujemy 3 kandydatów do pracy na stanowisko młodszego specjalisty ds. wsparcia oprogramowania z min. 1 rocznym doświadczeniem w programowaniu PL/SQL oraz Baz Danych Oracle. Dużym atutem kandydata będzie znajomość Oracle Business Suite oraz Java SE/J2EE. Nastawiamy się na długofalową współpracę. Firma jest idealnym miejscem dla osób chcących rozwijać się zawodowo w branży z możliwością uczestniczenia w międzynarodowych projektach.

Podstawowe informacje:

  • Miejsce pracy: Kraków,
  • Branża: consulting IT,
  • Forma współpracy: do indywidualnego ustalenia (umowa o pracę / umowa zlecenie / umowa B2B),
Oferujemy:

  • Możliwość nauki i intensywnego rozwoju w branży IT i consultingu,
  • Wsparcie doświadczonego konsultanta, który pomoże Ci rozwijać Twoje kompetencje w strukturach firmy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i praktycznych umiejętności związanych z pracą w projektach świadczonych dla największych firm na świecie,
  • Atrakcyjne i przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowego.
CV zawierające poniższą klauzulę prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wymagania

Zakres zadań:
  • Prowadzenie 2 i 3 linii wsparcia dla użytkowników systemów (CRM oraz ERP: SCM, OM, Finance),
  • Udział w projektowaniu i tworzeniu narzędzi do monitorowania aplikacji,
  • Zarządzanie zgłoszeniami użytkowników,
  • Sporządzanie raportów i analiz bieżącej pracy na potrzeby planowania i organizacji pracy całego działu,
  • Analiza bieżących problemów użytkowników, planowanie harmonogramu prac, wsparcie dla inżynierów,
  • Wsparcie podczas wdrożenia i utrzymania systemów.
Wymagania:

  • Ukończone studia licencjackie / inżynierskie lub studenci IV,V roku,
  • Min. 1 rok doświadczenia w PL/SQL oraz Baz Danych Oracle,
  • Doświadczenie zawodowe w charakterze wsparcia IT lub Helpdesk,
  • Wysoce rozwinięte umiejętności pracy w zespole,
Mile widziane:

  • Znajomość Oracle Business Suite oraz Java SE/J2EE,
  • Doświadczenie pracy w zespole anglojęzycznym.
Wymagana znajomość języków obcych:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym).

Metodologia pracy

O ITFS sp. z o.o.

Nowoczesna Kadra IT
ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma wprowadzająca nowoczesne rozwiązania w obszarze IT. Oferujemy zaawansowane usługi informatyczne dla przedsiębiorstw oraz outsourcing specjalistów IT.
Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno rynek polski jak i rynki europejskie. Realizujemy projekty wewnętrzne oraz projekty na zlecenie naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu wdrożeń systemów informatycznych (ERP, CRM), outsourcingu kadry IT oraz migracji systemów do chmur obliczeniowych.

W związku ze wzrostem zainteresowania naszymi usługami nawiążemy współpracę z Developerami oraz konsultantami w obszarze IT.