Senior Java Developer

NBCR Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT.
Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner. Obecnie dla naszego Klienta firmy z branży IT poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Senior Java Developer.

  • Pracownik w centrum zainteresowania
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Rozwój i możliwości awansu
  • Przyjazne, dobrze skomunikowane środowisko pracy
  • Wartość pracownika jest wartością firmy

Nasz Klient oferuje:
  • Udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • ustalenie indywidualnej ścieżki kariery
  • Uczestnictwo w branżowych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość pracy w doświadczonym zespole
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Darmowa nauka języków
  • Imprezy integracyjne

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne i pokrewne)
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji webowych w technologii JAVA/J2EE
  • Znajomość: Spring, Struts, Jsp, JavaScript,
  • Doświadczenie w pracy z np. Apache Tomcat, Websphere
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość jednego z IDE (Eclipse, Netbeans)
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (CVS, SVN)
  • Min. dobra znajomość jęz. angielskiego

Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z Oracle
  • Znajomość wielowarstwowej architektury aplikacji webowych

Zakres obowiązków:
  • Rozwój oraz wsparcie aplikacji biznesowych ( technologia JAVA/J2EE)
  • Testowanie i weryfikacja rozwiązań
  • Tworzenie specyfikacji technicznych (z Klientem)
  • Wsparcie merytoryczne dla pozostałych członków zespołu.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa
w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za tą zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o.