Programista terminali płatniczych (POS)

Mellon Poland Sp. z o.o.

Do naszego zespołu poszukujemy Programisty terminali płatniczych (POS)

Wymagania

Obowiązki: - Projektowanie rozwiązań i rozwój aplikacji terminali płatniczych,
- Tworzenie aplikacji dla terminali POS,
- Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z   oprogramowaniem.

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe w projektowaniu oraz rozwoju oprogramowania z wykorzystaniem języków C i C++,
- Znajomość zagadnień związanych z programowaniem zorientowanym obiektowo,
- Umiejętność programowania wielowątkowego,
- Znajomość STL,
- Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (Bazaar).
- Znajomości terminali verifone
- Znajomość systemu Linux,
- Doświadczenie w programowaniu w środowisku embedded,
- Znajomość zagadnień związanych z certyfikacją Visa i MasterCard,
- Znajomość technologii EMV oraz contactless,
- Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem kluczami.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna

O Mellon Poland Sp. z o.o.

Firma Mellon Poland Sp. z o.o. została założona w 2006 r. w Warszawie. Przedsiębiorstwo oferuje specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe dla firm i instytucji, które obsługują klientów indywidualnych na masową skalę, takich jak banki detaliczne, firmy ubezpieczeniowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, operatorzy telekomunikacyjni i duże firmy zajmujące się handlem detalicznym.