Senior Ruby on Rails Developer

CPL Jobs

8 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Ruby on Rails Developer. Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
wymiar pracy: Pełen etat

Wymagania

Zadania:
  • utrzymanie i rozwijanie aplikacji webowej
Wymagania:

  • doświadczenie komercyjne w Ruby on Rails
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy uzyciu HTML5, CSS, JavaScript, CoffeScript,      REST, JSON
  • bardzo dobra znajomość wzorców MVC takich jak JavaScriptMVC, Node.js, CanJS
  • 5+ lat doświadczenia w branży IT
Klient oferuje:

  • dodatkową opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • opracowany rozwój kariery
  • możliwość certyfikacji
  • rozwojowe projekty
  • w zależnosci od projektu możliwość pracy zdalnej (nie w pełnym wymiarze)

Metodologia pracy

O CPL Jobs

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.