Programista Java EE / Web

PGBHR

od 8 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Opis oferty

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • projektowanie i rozwój platformy webowej B2B dla międzynarodowej firmy z branży ubezpieczeniowej
  • praca z wykorzystaniem technologii Java EE i serwera aplikacji JBoss

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość platformy Java EE (EJB3.0, JSP, JMS) i zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji webowych
  • bardzo dobra znajomość SQL i zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnej bazy danych
  • znajomość technologii Hibernate i EHCache
  • znajomość JQuery lub innych bibliotek Java Script
  • znajomość któregoś z framework'ów webowych Stripes, Struts 2.0, JBoss Seam, Spring MVC
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na stanowisku programisty Java

W zamian oferujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Dofinansowanie zajęć sportowych w ramach programu Multisport
  • Dowolny model współpracy (umowa o pracę, umowa-zlecenie, faktura VAT)
  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV:

[email protected]

690 072 939