.Net Mobile Developer

CPL Jobs

8 000 - 15 000 zł netto

Język programowania

Dla naszego Klienta, duńskiej firmy z branży IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko .Net Mobile Developer.

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: B2B (zatrudnienie bezpośredno u Klienta)

Wymagania

Zadania:
  • Utrzymanie i rozwój jednej z największych i najbardziej kompleksowych aplikacji mobilnych w Europie
Wymagania:

  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji w technologii .NET
  • Doświadczenie w pracy na systemach iOS, Android i/lub Windows Phone/Store,
  • Bardzo dobra znajomość języka C# oraz .NET framework,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Mile widziane:

  • Doświadczenie lub znajomość środowiska Xamarin,
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum.
Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku o duńskiej kulturze pracy,
  • Kafeteryjny pakiet benefitów wraz prywatną opieką medyczną,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz jasną ścieżkę kariery.

Metodologia pracy

O CPL Jobs

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.