Developer .NET

ITIS Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

  • http://www.itis.pl WWW

Opis oferty

Zadania:
- Realizacja ambitnych projektów przy użyciu VS 2013, TFS 2013 i .NET 4.5
- Tworzenie aplikacji internetowych ASP.NET Single Page Application
- Projektowanie i implementacja systemów Business Inteligance Oferujemy:
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę
- Przyjazną atmosferę w młodym zespole
- Udział w szkoleniach i konferencjach
- Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej Rodziny
- Ubezpieczenie na życie
- Pakiet sportowy

Wymagania

Wymagamy:
- Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- Wykształcenia wyższego technicznego lub ostatnie lata studiów
- Znajomości C# i platformy .NET (ASP.NET + AJAX + JavaScript+ HTML) lub WCF/WebServices + T-SQL
- Umiejętności zastosowania wzorców projektowych Cenimy:
- Doświadczenie w realizacji projektów w architekturze SOA
- Znajomość TFS
- Certyfikaty Microsoft
- Znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

O ITIS Sp. z o.o.

O NAS:

Jesteśmy innowacyjną i dynamicznie rozwijającą się firmą IT. Od 2007 roku dostarczamy kompleksowe i  innowacyjne rozwiązania podmiotom z branży ubezpieczeniowej i finansowej działającym zarówno w  Polsce, jak i zagranicą.

NASZE ROZWIĄZANIA:

Tworzymy rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy i hurtownie danych. Wykorzystujemy najlepsze wzorce projektowe i odpowiednio dobraną architekturę, dbając jednocześnie o wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.